Gmina Wapno

Uroczystość wręczenia Medali za długoletnie pożycie małżeńskie

W środę 22 września 2021 r. w Urzędzie Gminy Wapno Wójt Gminy Maciej Kędzierski oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Sylwia Repczyńska mieli zaszczyt i przyjemność gościć Małżonków z terenu Gminy Wapno, którzy obchodzili 50-tą rocznicę ślubu w roku 2021. Pary został uhonorowane Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. To nagroda dla osób, które przeżyły w jednym związku 50 lat.

Medalami zostały odznaczone 4 pary z Gminy Wapno:

- Państwo Barbara i Eugeniusz Jucha z Podolina,

- Państwo Halina i Tadeusz Lempka z Wapna,

- Państwo Genowefa i Mieczysław Maroszek z Srebrnej Góry,

- Państwo Zofia i Edward Szczepara z Srebrnej Góry.

Słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów oraz gratulacje, a także podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie przekazał Wójt Gminy Maciej Kędzierski.

Po części oficjalnej był pyszny tort, ciasta oraz symboliczny toast. Wspólne spotkanie odbyło się w bardzo życzliwej atmosferze. Nie zabrakło wspomnień, uśmiechów oraz wzruszeń.  

Drogim Jubilatom z okazji tak pięknej rocznicy ślubu składamy jeszcze raz serdeczne życzenia, długich lat życia w zdrowiu, pogody ducha oraz doczekania się kolejnych jubileuszy. Jednocześnie dziękujemy parom za przyjęcie zaproszenia i wspólne świętowanie tej szczególnej rocznicy ślubu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności