Gmina Wapno

Złote Gody 2022

Dnia 13 października 2022 r. w Urzędzie Gminy Wapno wręczono odznaczenia za 50-lecie pożycia małżeńskiego przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Złote Gody obchodziło 5 par z terenu Gminy Wapno.

Wśród małżeństw, którym zostały przyznane medale znaleźli się:

  • Państwo Bogusław i Otylia Broda z Srebrnej Góry,
  • Państwo Henryk i Wiesława Panek z Stołężyna,
  • Państwo Jan i Barbara Rybarczyk z Wapna,
  • Państwo Jan i Bernadeta Jach z Wapna,
  • Państwo Marian i Halina Karolak z Graboszewa.

Uroczystego aktu dekoracji medalami w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny, dokonał Wójt Gminy Wapno Maciej Kędzierski w asyście Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Wapnie Sylwii Repczyńskiej. Wójt, skierował do Szanownych Jubilatów słowa uznania i podziękowania za godne i przykładne dla młodego pokolenia życie małżeńskie oraz pogratulował parom pięknego jubileuszu.

Podczas ceremonii nie zabrakło wręczanych bukietów kwiatów, pamiątkowego zdjęcia oraz słodkiego poczęstunku.

Drogim Jubilatom życzymy długich i pogodnych wspólnych lat życia, w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, w otoczeniu rodziny i przyjaciół, rodzinnego ciepła i miłości bliskich.

 

                                                                                                                                                           Źródło:

                                                                                                                                                       USC Wapno

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności